Kilka słów o mnie

O mnie

Mam na imię Bożena i od 2008 roku zajmuje się prawem przyciągania oraz prowadzę sesje terapeutyczne.

Wykorzystuję różne techniki, które pomagają mi zmienić sytuacje, wspomnienia i przekonania, które powodują dyskomfort, a nawet cierpienie moich klientek. Głównie bazuję na oczyszczeniu podświadomości, aby Twoje manifestacje spełniały się jeszcze szybciej.

Jedną z metod, z której często korzystam, są Ustawienia Hellingera tzw. ustawienia systemowe. Niestety, niektórych energii sami nie przeskoczymy. Dzięki ustawieniom możemy dostrzec, co się wydarzyło w danej rodzinie (rodzie) i jaki los został nam przekazany przez przodków.

Kolejna metoda to Theta Healing. Polega ona na zmazywaniu przekonań, które nas ściągają w dół i nie pozwalają osiągnąć naszych celów. Przykłady?

Chcesz mieć związek, ale Twoje przekonanie to „mężczyźni tylko wykorzystują kobiety„. Uwierz mi, nawet jeżeli udało Ci się przyciągnąć mężczyznę, to z takim przekonaniem nie zbudujesz szczęśliwego związku, bo ciągle będzie ono wychodzić do światła codziennego i jak wirus zniszczy Twój związek.

Chcesz mieć pieniądze, a Twoje przekonanie to „mnie się pieniądze nie trzymają„. Trzymając się kurczowo tej myśli niejako „projektujesz” swój los i dokładnie tak będzie z pieniędzmi w Twoim życiu – nie bedą się Ciebie trzymały.

Chcesz zdać egzamin, a mówisz do siebie „ale jestem głupia czy głupi„. Czy sądzisz, że myśląc o sobie w ten sposób, zdasz ten egzamin? Nawet jeżeli Ci się uda, ktoś inny Ci uświadomi, że i tak jesteś głupia/głupi.

Moją misją jest dać Tobie nadzieję, odwagę by marzyć, podnieść Twoje wibracje. I to dokładnie tutaj robię.Wykorzystuje różne techniki, abyś mogła/mógł poczuć się lepiej.

Także daj sobie szanse i pracuj nad sobą, nie walcz, tylko krok po kroku idź po swoje marzenia.

„Odważ się marzyć” – Sekret