Warsztat afirmacji

Warsztat odbędzie się 18.01. 2022. Będziemy bardzo dużo afirmować, aby twoje marzenia się spełniły. Teraz zastanawiasz się, czy częste powtarzanie afirmacji w ogóle działa?

TAK, i to bardzo.

Parę miesięcy temu doszłam do wniosku, że jestem po różnych kursach, rozwijam się, ale jeszcze stoje w miejscu. Nie wiedziałam dlaczego? Wpadłam na prawo założenia, gdzie podstawą są afirmacje. Wtedy zmieniłam częstotliwość mówienia afirmacji. Powtarzałam je dziennie po parę godzin. To zadziałało cuda. Teraz wszystko przychodzi mi z łatwością, bo wiem i jestem przekonana, że wszystko może mi się spełnić.

Moją trudnością było to, że nie miałam nikogo, kto by mnie motywował. Sama wręcz zmuszałam się do powtarzania moich afirmacji. A teraz nie wyobrażam sobie dnia bez nich.

Dlatego, ten warsztat jest początkiem twojej pieknej drogi z afirmacjami.  One pomogą ci zmnienić twoje nastawienie,twoje przekonania, uspokoją twój  umysł, bo twój mózg, bedzie tu i teraz, a to pomoże ci spełnić twoje marzenia.

A więc widzimy się na żywo:

Kiedy: 18.01.2022 we Wtorek o gdozinie 19.30 przez 1,5h  (data ta jest wyjątokowa, bo to pierwsza pełnia księżyca tego roku)
Gdzie : na  platformie  -Zoom link zostanie ci przesłany
 

Koszt: 99zł

Kontakt - Konsultacje - Sesje terapeutyczne - Ebooki

Czasami przychodzi moment, w którym wszystko nam się psuje. Związek się kończy albo męczysz się w nim, brakuje pieniędzy albo rosną coraz większe długi.

Właśnie wtedy sięgamy po coś szybkiego – Tinder na miłość, alkohol na smutek czy wizyta w kasynie na przypływ gotówki.  Z pewnością są to rozwiązania – JAKIEŚ TAM ROZWIĄZANIA.

Na chwilę pomogą, ale na dłuższą metę wpadasz w to diabelskie koło. Dobrze – źle – znowu dobrze – znowu źle. Przychodzi ból i cierpienie, bo znowu się nie udało.

Odpowiedzią na to wszystko jest miłość przede wszystkim do samego siebie.

Zrozumienie, że wszystko możesz osiągnąć, wszystko można naprawić, jeżeli na to sobie pozwolisz. Kluczem jest zmiana przekonań i patrzenie pozytywnie w swoją przyszłość – nie mówię tu o naiwności – bo ciężkie dni też przyjdą. Jednak poradzenie sobie samemu w jeden dzień przynosi wielką satysfakcję. 

Sama przechodziłam przez tą wyniszczającą drogę, dlatego wiem jak nakierować Ciebie!

Kontakt 

Bożena Dudek                                   telefon: 0043 6505677044                   e-mail: kontakt@bozenadudek.com

Konsultacje

Prawa przyciągania i spełnienia manifestacji. Różne dziedziny życia funkcjonują inaczej, często popełniamy błędy nie zdając sobie z nich sprawy. Są różne techniki i mechanizmy które mogą pomóc w naszych manifestacjach, ale również zaszkodzić.

Jak przyciągnąć  pieniądze

Jako księgowa wiedziałam bardzo dużo o pieniądzach, ale sama ich zbyt wiele nie miałam. Dopiero analiza tego, jaki faktycznie mam stosunek z pieniędzmi i z czego on wynika, doprowadził do stabilności finansowej, do tego, że wreszcie zgromadziłam poduszkę finansową. To wszystko osiągnełam gdy zwolniłam się z pracy i był środek pandemicznej sytuacji z koronawirusem. Pamiętaj: nie musisz pracować 20 godzin, aby wyjść z długów, albo mieć pieniądze.

Jak mówi Bob Proctor: Nie zapominaj: pieniądze to Twój sługa, a Ty jesteś ich panem — kochasz ludzi i używasz pieniędzy.

Konsultacja 100zł – 45 min

 

Jak przyciągnąć związek – miłość

„Myśl przesiąknięta miłością staje się niezwyciężona” – Rhonda Byrne, Sekret

Co musisz zrobić? Przede wszystkim otworzyć się na  związek, otworzyć się na drugą osobę, zmienić przekonania, uważać, aby nie powielać schematu związku swoich rodziców albo dziadków. Pokonać lęk przed odrzuceniem. Co najważniejsze w tym wszystkim jest: POKOCHAĆ SIEBIE.

Konsultacja 100zł – 45 min

Jak przyciągnąć pracę

 „Jest mi ciężko, nie mam pracy”.

To przekonanie przestało na mnie działać, gdy wiele lat temu wyjechałam za granicę. Byłam przekonana, że znajdę pracę i tak się działo. Miałam w piatek ostatni dzień pracy u jednego pracodawcy, a na następny tydzień już przyszła oferta u kolejnego. Na tym właśnie polega moc przekonań. W ten sposób dostaje się pracę nie tylko dzięki swoim umiejętnościom i dobrej woli pracodawcy, ale  poprzez swoje przekonania i pracą nad sobą.

Konsultacja 100zł (45min)

Sesje terapeutyczne

Ustawienia Hellingera- Ustawienia rodzinne – Ustawienia systemowe

Niektórych energii nie przeskoczymy sami. Często przejmujemy energię, a dokładnie los naszych przodków, powtarzamy ich działania, a w naszym życiu zaczyna panować chaos. Nagle nasze reakcje są bardzo dziwne, płaczemy niby bez powodu, a gdy idziemy do lekarza, kłócimy się, pomimo, że mamy spokojny charakter, a nawet jesteśmy agresywni. Niespodziewanie kompletnie nie jesteśmy sobą. W takiej sytuacji pomagają ustawienia systemowe. Metoda ta jest tylko dla odważnych, ale i przynosząca szybkie efekty. Podczas sesji ustawień będą lecieć strumienie łez, a jeżeli nie, to znaczy, że masz tak zablokowane emocje, że trzeba je wydobyć. Jednak po sesji ustawień poczujesz się dobrze, lekko będzie inaczej.

Sesja do 45min – 350zł

Sesja Theta Healing® – jest to metoda, dzięki której zmazuje się przekonania. W naszej podświadomości możemy mieć mnóstwo przekonań, które nas ograniczają. Na sesji zmazane będzie do 100 przekonań (jak nie wiecej), które przejęliśmy od naszych rodziców, znajomych, przodków.

Sesja Theta Healing®  – 250 zł

 

E-book

Narzędziownik Afirmacji jest to darmowy E-book, który pomoże ci zmienić przekonania.

Opisana jest w nim metoda 5X55 czyli przez 5 dni piszesz 55 razy tą samą afirmacje.  Metoda ta jest bardzo skuteczna. Uważaj, bo mogą spełnić się Twoje marzenia.

Cena 0 zł

.

Olejki eteryczne Doterra

Olejek cytrynowy

 

Cena:  15,33 €

Olejek On Guard

Cena: 48 €

Olejek Oregano

Cena: 36€

Olejek Air

Cena:32€

Mięta pieprzowa

Cena: 28,67€

Subliminale czyli ciche Afirmacje

w formie MP3             Cena: 20 zł