Jak pracuję podczas ustawienień Hellingera on-line?

Jak pracuję podczas ustawienień Hellingera on-line?

Pewnie czytając przykładowe ustawienie,  rozwiązujące problem mojej klientki, zastanawialiście się, co jest na tych obrazkach dołączonych do opisu sytuacji. 

Kolorowe, geometryczne figury lub symbole  – o co w tym chodzi?

To nic innego jak figurki do ustawień, którymi posługuję się podczas sesji on-line z moimi klientami.  Każda z nich symbolizuje i jednocześnie zastępuje konkretną osobę dorosłą lub dziecko. Mam też figury, które mogą odzwierciedlać zwierzęta, jeśli ustawienie tego potrzebuje. Co jest bardzo istotne, każda z posiadanych przez mnie figurek ma oczy.

W jaki sposób dobieram figurki do osób?

Intuicyjnie. Zgodnie z energią danej chwili sięgam po daną figurkę w konkretnym kolorze. Nie mam jednego wyznaczonego kanonu, dobieram je, kierując się wstępnym opisem sytuacji klienta.

Co jeszcze jest potrzebne, żeby przeprowadzić ustawienie hellingerowskie? 

Wyznaczone pole, na którym pracujemy nad daną sytuacją. Kiedy dana figurka ma zniknąć z ustawienia, to po prostu usuwam ją z pola. Zauważyłam, że takie postępowanie dobrze działa na podświadomość moich klientów. 

Moje pole składa się z dwóch części, dzięki czemu łatwo jest wyznaczyć granicę, rozsuwając je.

Jak to działa?

Kiedy figury znajdą się w wyznaczonym polu, to wchodzą w rezonans. Wtedy dzieje się prawdziwa magia. Bardzo intensywnie odbieram energię i często podczas sesji, dzięki moim predyspozycjom, mam dodatkowe wizje. Klienci też bardzo często mówią o swoich odczuciach w ciele, nagłym skoku ciśnienia w głowie i innych symptomach. 

Nasze ciała reagują na to, co się dzieje podczas sesji. A ja, dzięki mojemu doświadczeniu, wiem, co te sygnały ciała oznaczają i jak je interpretować.

Zainteresowałam Cię? Potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu problemów? Zapraszam Cię serdecznie do kontaktu.